Söz Organizasyonu

Söz Organizasyonu

Geçmişte aileler birbirlerine Çocuklarını evlendirme konusunda birbirlerine söz verirdi. Bu bir bakıma Söz kesmek adını koymaktı. Elbette yıllar geçiyor ve gelenek göreneklerimiz de zaman içerisinde değişiyor. Artık çiftler birbirlerini tanıyor biliyor evlilik kararını aldıktan sonra ailelerini işe dahil ediyorlar.

Genellikle kız isteme ve söz organizasyonu birlikte gerçekleştiriliyor. İkisini bir arada yapmak ister istemez hem heycanını hem de stresini artırıyor. Bunun farkındayız. Bu nedenle tüm ürünleri tek bir noktadan temin etme imkanı sunuyoruz.

Bir mekanda veya evde söz organizasyonu düzenlemek isteyen gelin hanımların, öncelikle güzel bir sunum masası hazırlaması gerekiyor.

Söz Masası Nasıl Süslenir?

Yapacağınız hazırlıkların başında resim göz alıcı bir söz masası hazırlamak geliyor. Bu masayı hazırlarken ihtiyacınız olan ürünler üçlü Jardinyer takımı, iki vazo, iki vazo yükseltici, iki şamdan, pastalık, pleksi isimlik ve duvar süsleri.  

Saymış olduğunuz bu ürünleri farklı farklı yerlerden temin ederek, bir konsept oluşturmak neredeyse imkansız. Bu nedenle söz masası süsleme malzemelerini tek bir yerden almanız bir konsept oluşturmak adına en doğru karar olacaktır. 

Görsellerimizde de incelediğiniz gibi ürünlerin birbirleriyle uyumlu olması önem taşıyor. Tek tek bu ürünleri temin etmek Oldukça güç olacaktır. Söz Organizasyonu hazırlıkları sırasında İster istemez yaşayacağını resim farkındayım bu nedenle tüm ürünleri tek bir yerden alma imkanı sunuyoruz. 

Birbirinden şık söz masası seti modelleri için doğru yerdesiniz!

Söz Hediyelikleri

Evliliğe atacağınız adımlarda sizleri yalnız bırakmayan aile bireyleri, akraba, arkadaş kısacası tüm sevenlerinize söz organizasyonu sırasında sunabileceğiniz birbirinden güzel söz hediyelikleri size özel olarak tasarlanmaktadır. 

Söz hediyelikleri magnetli, magnetsiz, mum, lavanta, pleksi gibi seçenekler ile satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizi inceledikten sonra üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bildirerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

En şık söz hediyeliği modellerimiz ile alanında lider bir işletme olduğumuzu vurgulamaya gerek duymuyoruz. Zaten ürünlerimizi incelediğiniz de bunun farkına varacaksınızdır. Özgün ve benzersiz tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Söz Tepsisi ve Damat Fincanı

Son yıllarda söz organizasyonu ile kız isteme merasimi bir arada yapılır oldu. Hem insanları her seferinde bir araya getirmenin zor olması hem ikinci bir sefer düzenlemenin güçlüğü hem de ekonomik anlamda doğurduğu külfet gelin hanımları bu iki töreni bir arada yapmaya zorluyor desek yanlış olmaz. 

Kız isteme töreninin ritüellerinin başında gelen damat beye tuzlu kahve ikram edilmesidir. Bu ritüel için ihtiyacınız olan ürün ise şüphesiz damat fincanı setidir.

Kahve ikramı sırasında damat beye herkesten farklı bir fincanda kahve ikram edilir. Bu kahvenin tuzlu olacağı ise bir gerçek. Tabii bazı hanımlar damat beye kıyamadıklarından dolayı bunun içerisine hiçbir şey atmaya da biliyor.

Kız isteme sonrası düzenlenen söz merasiminde ise gelin hanım ve damat beyin birbirlerine olan aşkını ve bağlılığını sembolize eden yüzüklerin taşınacağı söz tepsisi size özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm ürünlerimiz de olduğu gibi söz tepsisi de size özel olarak hazırlanmaktadır.

Dilerseniz söz tepsisi ve damat fincanı bir set olarak üretilebilmektedir. İnternet sitemiz ve instagramda bu modelleri kolaylıkla inceleyebilirisiniz. 

Söz tepsisi üzerinde bulunan süslemeler (kurdele, çiçek, makas vb) üzerinde değişiklikler yapılabilmektedir. Sipariş anında bu değişiklikleri bildirebilirsiniz. 

Söz Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Umarız ki yukarıda bahsetmiş olduğumuz ürünleri detaylı olarak açıklarken söz organizasyonu nasıl yapılır sorunuza yanıt verebilmişizdir. 

Mutluson Atölyesi olarak sizleri çok iyi anlıyor ve buna göre yönlendirerek zorlukları birlikte aşmayı hedefliyor. Çünkü biliyoruz ki bu merasimler için yapılan hazırlıklar keyifli olduğu kadar streslidir. Bu stresinizi azaltmak ve mutluluğunuzu arttırmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. 

Dilerseniz bir mekanda dilerseniz de evde söz organizasyonu düzenlerken ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizler için özenle hazırlıyor ve en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Sipariş oluşturduktan sonra Eft, Havale, Atm Kartsız İşlem seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışından sipariş veriyorsanız Western Union’la ödeme yapabilirsiniz. Siparişleriniz alıcı ödemeli olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurtdışında gönderilebilmektedir. 

2 cevap

  1. Afife dedi ki:

    Harika ççok güzeller

  2. Busra Tugba Erturk dedi ki:

    Soz organizasyonumuz icin belcikadan siparis verdik. 10 gunde hepsi geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat