Fransa

Fransa

Tasarım ve üretim faaliyetlerimize İstanbul’da devam ediyor olsak da başta Fransa olmak üzere Avrupa’nın tüm ülkelerinden sipariş alıyoruz. Bunun nedenleri; şüphesiz eşsiz tasarımlarımız, kalitemiz ve kısa sürede siparişleri ulaştırıyor olmamızdan geçiyor. 

trendyol-hepsiburada-n11-gittigidiyor-soz-nisan-tepsisi-modelleri
Söz Nişan Tepsisi
soz-nisan-masasi-susleme-malzemeleri
Söz Nişan Masası
damat-kahvesi-fincani-yazilari
Damat Fincanı
damat-bohcasi-kutusu-susleme
Gelin Damat Bohçası
kiz-isteme-susleri
Kapı Süsleri
gumus-cikolata-tepsisi-yaizli
Çikolatalar

Yukarıdaki görselleri tıklayarak ilgilendiğiniz ürünlerin tamamını inceleyebilirsiniz.

Bugüne kadar Fransa’nın pek çok şehrine satış gerçekleştirdik. Özellikle yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Paris, Lyon, Marseille, Strasbourg, Nice başta olmak üzere pek şehire siparişlerini kısa sürede ulaştırdık. Burada yaşayan yurttaşlarımızın tercih etmiş oldukları ürünler:

  • Söz nişan yüzük tepsisi
  • Söz nişan ve baby shower sunum masası süslemeleri
  • Nikah şekeri
  • Damat kahvesi fincanları
  • Gelin damat bohçası kutusu
  • İsteme çikolatası
  • Kapı süsleri

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Tercih etmiş olduğunuz ürünün görselini ve üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri Whatsapp hattımıza göndererek siparişinizi kısa sürede ve çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl gerçekleştirebilirim?

Yurtdışından yapacağınız ödemeleri Western Union ile gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişim ne zaman bana ulaşır?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra 4-5 gün içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişlerin hazırlanması süresi ürünlere göre değişiklik gösterdiği için sipariş anında tam tarihi öğrenebilirsiniz.

Mutluson Atölyesi olarak gerek ülkemizde gerekse de yurt dışında yaşayan yurttaşlarımıza sunmuş olduğumuz hizmetle en önemli günlerinde en ön saflardaki yeri alıyoruz. Şüphesiz evlilik hayırlı bir iştir ve biz de bu hayırlı işin içerisinde olabilmek için var gücümüzle sizler için çalışıyoruz.

Evlilik süreci heyecanlı bir süreçtir. Her şeyin dört dörtlük olması arzusu her gelinin içinde vardır. Bizler de bunun bilincinde olarak özenle siparişlerinizi hazırlıyor ve en kısa sürede Fransa’ya ulaştırıyoruz.

Hemen sipariş oluşturun ve size özel ürünlere en kısa sürede sahip olun!

Open chat