Çikolata

gumus-cikolata-tepsisi-yaizli
kiz-isteme-cikolatasi-isme-ozel-tepsili
soz-nisan-cikolata-hediyelik
isme-ozel-cikolata
kisiye-ozel-yazili-soz-cikolatasi
nisan-ikramliklari-neler-olabilir

Evlilik teklifi ve ardından gelen kız isteme, söz ve nişan törenleri…

Evliliğinizin en unutulmaz anılarının yaşanacağı böylesine önemli günlerde gerek kız isteme çikolatası gerekse de söz ve nişan çikolatası olarak tercih edebileceğiniz çikolata modelleri isme özel olarak Mutluson Atölyesi tarafından hazırlanmaktadır.

Görsellerde yer alan ürünlerin üzerinde arzu ettiğiniz değişiklikler yapılabilmektedir. Dilerseniz kendi istediğiniz bir görseli yüksek kalitede paylaşarak kutu ve çikolataların üzerindeki kaplamalara yazdırabilirsiniz.

Peki nasıl sipariş oluştura bilirim?

Çok kolay! Tercih etmiş olduğunuz kız isteme veya söz nişan ikramlığı olarak kullanabileceğiniz çikolata modelini bizlere Whatsapp hattımızdan gönderip, tercih ettiğiniz değişiklikleri belirtmeniz yeterli olacaktır.

Başka bir şehir/ülkede yaşıyorum. Sipariş verebilir miyim?

Tabii ki. Mutluson Atölyesi olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurt dışına siparişlerinizi özenle paketleyip, kargoya teslim ederek sizlere ulaştırıyoruz.

Siparişimin ödemesini nasıl gerçekleştire bilirim?

Yurtiçindeki vatandaşlarımız EFT, ATM Kartsız İşlem, Cebe Havale veya Havale işlemleri ile siparişini veridkleri kız isteme çikolatası, söz nişan çikolatası ürünlerinin ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Ürünleri farklı bir amaçla dağıtabilir miyim?

Bu tamamen size kalmış bir husus. Dilerseniz baby shower, dilerseniz de mevlid ikramlığı, doğum günü ikramlığı vb özel etkinlikleriniz için de tercih edebilirsiniz. 

Open chat
Powered by